Skip to content

Çatı Yenileme

Çatınız mı akıtıyor, çatı katınız çok mu sıcak, kiremitleriniz rüzgarda ya da donda zarar mı gördü? Braas Çatı Sistemleri ile Çatınızı Yenilemenin Tam Zamanı!

Çatınızı Yenilemenin Tam Zamanı!

Çatı yenileme konusunda önce mevcut çatının neye ihtiyacı olduğu doğru tespit edilmeli; uzman kaynaklara danışılarak çatıda aktarma işlemi mi yoksa yenileme mi yapılacağına karar verilmelidir. Yenileme gereken bir çatıda, sadece onarım yapmak, sonrasında farklı sorunlarla birlikte çatının ilave masraf çıkarmasına ve yenileme için ayrılacak bütçenin çok daha üzerinde bir harcama yapılmasına neden olabilir. Bu nedenle, çatılarda önce doğru teşhis, sonra doğru planlama ile uzun ömürlü çözümler kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Türktaş İnşaat, kullanıcıdan gelen talep doğrultusunda çatıyı yerinde inceleyerek, mevcut durumu ve sorunları uzman bir kadro tarafından teşhis ediyor ve raporluyor.  Kiremitten ısı ve su yalıtım ürünlerine; baca ve duvar dibi çözümlerinden saçak detaylarına, yağmur indirme sistemlerine kadar geniş bir ürün gamı ile çatıyı bir sistem olarak ele alan Braas Çatı Sistemleri’nin zengin ürün gamı ile kullanıcıların sorunlarına yönelik en uzun ömürlü, en estetik ve en fonksiyonel çözümleri sunuyor.

•    Uzman ekiplerle çatınızın yerinde incelenerek mevcut durumun tespit edilmesi,
•    Sağlıklı, uzun ömürlü ve konforlu bir çatıya sahip olmanız için yapmanız gerekenler,
•    Sorunlu çatınız için Braas kalitesi, mühendisliği ve garantisi ile tekniğine uygun akılcı çözümler,
•    Karar verilmesi halinde uzman işçilik ve uygulama hizmeti.

Öncesi

Sonrası