Skip to content

Hakkımızda

Türktaş İnşaat; Braas Çatı Sistemleri, Metal Kaplama Çatı Sistemleri, Velux, Betopan ve Knauf Yetkili Çözüm Ortağı olarak 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Biz Kimiz?

Türktaş İnşaat; Braas Çatı Sistemleri, Metal Kaplama Çatı Sistemleri, Velux, Betopan ve Knauf Yetkili Çözüm Ortağı olarak 2006 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İstanbul merkez ve Trabzon şubesi ile temsilcisi olduğu ürünlerin satış ve uygulama hizmetlerinin yanı sıra projelere, müteahhitlik, danışmanlık, teknik destek ve uygulama hizmetlerini bir arada vermektedir.

Türktaş İnşaat, Trabzon irtibat ofisi ile 2013 yılında Karadeniz İskele ve Kalıp Sistemlerinin bölge satış bayisi olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Bölgede görülen ihtiyaç üzerine iskele ve kalıp satış hizmetine paralel olarak kiralama hizmeti de vermektedir. İskele, Kalıp ve Cephe Platform Makineleri hizmeti hakkında detaylı bilgi için lütfen

Ürün & Hizmet Kalitesi

Türktaş İnşaat ana bayisi olduğu ürünlerin taahhaütünün yanı sıra birçok anahtar teslim, kat karşılığı ve kontratlı inşaat işleri tamamlamıştır.

Türktaş İnşaat; bir yapının uzun ömürlü, konforlu ve çevresi ile uyumlu bir tasarıma sahip olması için çatı ve cephe sistemlerinde en kaliteli en estetik ve en dayanıklı ürünleri, Avrupa standartlarında işçilik ve uygulama garantisi ile sunmaktadır.

  • Müşterilerimizin beklentilerini karşılayan ve hatta geçebilen ürün, sistem ve hizmeti sunuyoruz.
  • Yasal kalite, güvenlik ve kendi iç standartlarımıza uyuyoruz.
  • Yüksek müşteri memnuniyeti en büyük önceliğimiz bu nedenle sunduğumuz hizmeti iyileştirmek için sürekli çalışıyoruz.