Skip to content

Su Yalıtımı

Divoroll 
Premium WU

Divoroll Premium WU, enine ve boyuna bini yerleri tam kapalı oluşturulabilen, tam su geçirimsizliğine sahip nefes alan güçlü bir kiremit altı örtüsüdür. Optimum gözenek boyutu sayesinde buhar geçişinin etkin bir şekilde gerçekleşmesini sağlar, çatı altında daha sağlıklı ve konforlu yaşam alanları oluşmasına yardımcı olur.Divoroll Premium WU, bir ısı tabancası yardımı ile ısıtılarak kendi kendine kaynaklanabilir. Böylece suya ve rüzgara karşı tam kapalı bir sistem teşkil edilebilir.

Divoroll
Clima Plus S

Yeni nesil buhar geçirgen reflektif su yalıtım membranı Divoroll CLIMA Plus S, çatıya ışınım yolu ile gelen ısıyı yansıtarak, yapının yıllık enerji performansını artırmaya yardımcı olur. Yaşam alanına giren enerjiyi ve böylece sıcaklığı azaltarak özellikle yaz konforunu artırır. Divoroll Clima Plus S, yeni çatılarda ve özellikle çatı yenileme işlerinde enerji verimliliğini artırmada ve yazın soğutma maliyetlerinin azalmasında önemli bir çözümdür.

Divoroll Clima Plus Senerji performansını arttırarak CO2 – emisyonunun azaltılmasına yardımcı olduğundan çevre dostudur. Pürüzsüz ve okside olmayan metal kaplı reflektif yüzey, yüksek yansıtıcılığın yanı sıra, optimum  buhar geçirgenliği ile enerji kaybetmeyi önler  ve  membran üzerinde toz birikimine izin vermez.  Kendinden yapışkanlı şeritler, rüzgar geçirimsizliği sağlamaya yardımcı olarak enerji performansını arttırır.

Divoroll Pro
Plus

Üç katmanlı yapısıyla üstün bir gerilme kuvvetine sahip Divoroll Pro Plus, özel film tabakalı yapısı ile suya karşı tam geçirimsizlik sağlar. Nefes alan yapısıyla nemli havayı çatıdan uzaklaştırarak kuru ve sağlıklı bir çatı ortamı oluşmasına yardımcı olur.

Divoroll 
Universal S

Dört katmanlı yapısıyla üstün bir gerilme kuvvetine sahip Divoroll Universal S, özel film tabakalı yapısı ile suya karşı tam geçirimsizlik sağlar. Nefes alan yapısıyla nemli havayı çatıdan uzaklaştırarak kuru ve sağlıklı bir çatı ortamı oluşmasına yardımcı olur. Kendinden yapışkanlı binisi sayesinde rüzgar ve yağmura karşı üstün koruma sağlar. Düşük ısılarda dahi yapışma özelliğine sahip yüksek kalitede hotmelt yapıştırıcıya sahiptir.

Spanflex

Spanflex, buhar geçişine kapalı, kanaviçe örgülü, güçlü bir kiremit altı su yalıtımı örtüsüdür. Bitüm içermediğinden, ısı farklılıklarından kesinlikle etkilenmez, çok düşük veya çok yüksek ısılarda dahi (-40°C ~ +80°C) işlevini tam olarak yerine getirir. Çok yüksek çekme dayanımı ve çivi deliği yırtılma direncine sahip olan Spanflex hafiftir; taşıması ve uygulaması kolaydır.

Durovent 
Su yalıtımı

Çatı düzleminden geçiş yapılan her detayda, su yalıtımını teknik açıdan doğru bir şekilde izole ederek, uzun ömürlü ve pratik bir çözüm sunar. Net 12cm çapında dairesel geçiş imkanı verir. Geçiş kiremiti ile birlikte kullanılan Su Yalıtımı Geçiş Aparatı, anten çıkışlarından havalandırma bacalarına kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Unoroll

8cm x 50m ebatlarında sunulan Unoroll, tek taraflı kendinden yapışkanlı yapısı ile bini ve birleşim yerlerinde güvenli ve kalıcı bir bağ oluşturulmasına imkan verir.