Skip to content

Termal (Su Isıtma)

Güneş Enerjisi

kalabalık ailelerin ve grupların ihtiyacını karşılamak için her türlü iklim koşuluna göre tasarlanmış olup, yüksek verimi ile optimum performans sağlar

Ankastre Termal Güneş Kolektör Seti: TCW PLUS

Braas Ankastre termal kolektörler; kalabalık ailelerin ve grupların ihtiyacını karşılamak için her türlü iklim koşuluna göre tasarlanmış olup, yüksek verimi ile optimum performans sağlar, estetik çözümler sunar. 4 m2, 6 m2, ve 10 molmak üzere 3 farklı ebatta sunulan kolektörler, çatıya hazır halde sevk edilir ve çok kısa sürede monte edilebilir.

Üniversal Termal Güneş Kolektörü: ARK Pro Slim

ARK Pro Slim termal güneş kolektörleri; hem eğimli hem teras çatılarda farklı açılarda monte edilebilmesi sayesinde maksimum tasarım özgürlüğü sunar. Yüksek verimli kolektörler, yapının cephesinde de kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Kolayca monte edilebilen ARK Pro Slim ince tasarımı ile estetik görünüme sahiptir.

FW Kompakt
Boyler Sıcak Su Üretim Seti

Kullanıma hazır kompakt FW Boyler ile ısı kayıpları minimuma indirilir ve maksimum enerji verimliliği sağlanır. Önceden programlanmış entegre solar otomasyon ünitesine sahip olan FW Boyler, 50 mm. Poliüretan köpük ile kaplanmış olduğundan çok düşük ısı kaybına sahiptir.

CW + Kombi
Boyler Isınmaya Destek Sistemi

CW+ Boyler, güneşten iki misli faydalanmanızı sağlar. Hem suyunuzu ısıtır, hem evinizi ısıtmanıza yardımcı olur. Poliüretan ısı yalıtımı sayesinde çok düşük bir ısı kaybına sahiptir. Önceden monte edilmiş solar otomasyon ünitesi ile kullanıma hazırdır.