Skip to content

Fotovoltaik
(Elektrik Üretme)

Güneş Enerjisi

Braas tarafından eğimli çatılar için üretilmiş, güneş enerjisinden elektrik üretimi sağlayan çatıya tam ankastre bir sistemdir.

Ankastre
Fotovoltaik Panel: InDaX

InDaX Ankastre Fotovoltaik Paneller, Braas tarafından eğimli çatılar için üretilmiş, güneş enerjisinden elektrik üretimi sağlayan çatıya tam ankastre bir sistemdir. InDaX Ankastre Fotovoltaik Paneller; aşırı yağış, şiddetli rüzgar, kar ve tipi fırtınaları ve güneş ışığına aşırı maruz kalmaktan kaynaklanan aşırı sıcaklık gibi bütün dış etkilere karşı maksimum güvenlik sağlayacak şekilde üretilmiştir. Braas uzmanlığı ile her ayrıntısı titizlikle tasarlanmış bir mühendislik çözümü olan InDaX Fotovoltaik Paneller, çatıya tam ankastre yapısı ile estetik açıdan yapıya değer katar. Bindirme şeklinde dizilen panellerin pozisyonu ve bu uygulama için geliştirilmiş çerçeve sistemi sayesinde, her bir panelin alt kısmında optimum havalandırma sağlanmış ve en üst seviyede enerji verimi elde edilmiştir.

  • Esnek ve Hızlı Montaj
  • Maksimum Su Geçirimsizliği
  • Yüksek Performans
  • Patentli Ankastre Sistem
  • Modüler Tasarım

Üniversal 
Fotovoltaik Panel: Poli Premium

Poli Premium Universal Fotovoltaik Paneller, gerek yeni çatılar gerekse yenileme çatıları için esnek ve kolay montaj olanakları sunan yüksek verimli bir çözümdür. Mevcut çatı kaplamasından bağımsız olarak çeşitli şekillerde montaj olanağı sağlarlar. Çatı üstüne, teras çatıya ve bahçeye montajı mümkündür.