Skip to content

Işıklık & Çatı Penceresi

Işıklık
Standart

Işıklık Standart, çatıya çıkış, havalandırma ve aydınlatma fonksiyonlarını aynı anda yerine getiren mükemmel bir çözümdür. Dört kiremit büyüklüğündedir ve dört kiremidin yarattığı boşluğa hiçbir ek izolasyona ve işçiliğe gerek kalmaksızın uygulanır, kiremit örtüsüyle yarattığı mükemmel uyum sayesinde su sızdırmaz. Sadece Braas kiremit profillerine uyumludur.

Işıklık 
Universal

Işıklık Universal, çatıya çıkış, havalandırma ve aydınlatma fonksiyonlarını aynı anda yerine getiren mükemmel bir çözümdür.  Işıklık Standart’ ın tüm fonksiyonlarına sahiptir. Ayrıca kendinden yapışkanlı bir etek ve süngerle donatılmıştır. Kapak pimlerinin yer değiştirmesi ile farklı yönlere açılım yapabilir. Kapak yüksek mukavemete sahiptir.

PVC 
Thermolux

PVC Thermolux, hem mutfak, banyo gibi nemli ortamlarda rahatlıkla kullanılabilen bir çatı penceresi hem de üstten açılımlı olması nedeni ile bir çatı çıkış çözümü olarak kullanılabilen işlevsel bir çözümdür.

Luminex 
Living Comfort

Braas Çatı Sistemi’nin entegre bir parçası olan Luminex Living Comfort, ihtiyaçlarınıza yönelik olarak tasarlanmış, güçlü bir çatı penceresi çözümüdür: Sade, Şık ve Konforlu