Skip to content

Knauf Ürünleri

Merkezi Almanya’da bulunan dünyanın en büyük kiremit ve çatı sistemleri üreticisi Braas Monier Building Grup, 37 ülkede 100’ den fazla üretim tesisi ve yaklaşık 7735 çalışanı ile sektöründe pazar lideri olarak faaliyet gösteriyor.

Kuru Yapı, Alçı Ürünleri & Sistem Tamamlayıcıları

Bölme duvar, duvar giydirme, asma tavan, yer döşemesi, şaft duvarı vb. pek çok uygulamada kullanılabilen; yüksek değerlerde ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve yangına dayanımı sağlayan ve Türkiye’de ilk olarak 1989 yılında Knauf A.Ş. tarafından üretilen eşsiz yapı elemanı Alçıpan® başta olmak üzere toz alçı ürünleri, macun ve astarlar,profiller ve sistem aksesuarları gibi ürünlerimizle yapılarınıza değer katıyoruz.

Aquapanel ve Sistem Aksesuarları

Binaların, kötü hava koşullarına ve neme direnç gösterebilen Aquapanel dış cephe plakaları; yüzme havuzu, sauna, hamam gibi nemin yüksek olduğu ıslak hacimlerde yüksek performans sağlayan Aquapanel iç cephe plakaları; ıslak şap sistemlerine alternatif olan Aquapanel zemin plakaları ve Aquapanel sistem aksesuarları ile zaman kazandırıyor, hafif ve pratik sistemlere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Mantolama & Çimento Bazlı Sistemler

Yapıda sıva ve ısı izolasyonu ile ilgili her türlü ihtiyaç ve talebe cevap verebilen geniş ürün yelpazesine sahip Knauf, çimento bazlı sistemler ile uzun ömürlü, dayanıklı ve yıllar sonra bile ilk görüntüsünü koruyan, her türlü zevke hitap eden yüzeyler sunarken; yüksek derecede ısı yalıtımı sağlaya,uygulandıkları binaları hava koşullarına karşı koruyan mantolama ürünleri ile enerji tasarrufu ve iç mekan konforu sağlıyor.

Sıva ve Harç Makine Sistemleri

Karıştırma pompaları ve taşıma ekipmanları üretiminde Avrupa’nın lideri konumundaki PFT ile eksantrik vidalı pompalar, karıştırıcılar, el aletleri ve tamamlayıcı aksesuarlardan oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Teknolojisi, ürün kalitesi ve çeşitliliğinin yanı sıra yaygın servis ağı ve yetkili satış noktalarına sağladığımız eğitim desteği ile hizmetinizdeyiz.