Skip to content

Velux Çatı Pencere & Aksesuarları

VELUX 1941 yılında en az dikey pencereler kadar iyi çatı pencereleri üretmek amacıyla Danimarka’da kuruldu.  Velux Grubun 40’dan fazla ülkede satış firması, 10 ülkede fabrikası ve 10 bin çalışanı bulunmaktadır.

Velux Çatı Pencereleri

Merkezi Almanya’da bulunan dünyanın en büyük kiremit ve çatı sistemleri üreticisi Braas Monier Building Grup, 37 ülkede 100’ den fazla üretim tesisi ve yaklaşık 7735 çalışanı ile sektöründe pazar lideri olarak faaliyet gösteriyor.

Türkiye’de Braas markası ile 1998’den beri üretim gerçekleştiren firmanın 36.000 m2 alan üzerine kurulu Gebze tesisleri; tam otomasyonlu üretim tekniği, farklı renk, doku ve yüzey uygulama teknikleri ile dünyanın en teknolojik kiremit fabrikalarından biri olma özelliğine sahip.

İnovatif ürünleri ile Türkiye’de birçok ilke imza atan ve yepyeni bir çatı sistemi anlayışını hayata geçiren Braas; geniş ürün yelpazesinin yanı sıra danışmanlık ve mühendislik hizmetlerini de en yüksek kalite ile müşterilerine sunuyor.

Türkiye’de “Çatı Sistemleri” kavramının öncü ve lider markası olan Braas, çatıyı bir bütün olarak ele alıyor. Braas Çatı Sistemleri, tüketicilerine her ayrıntısı titizlikle ve en kaliteli ürünler kullanılarak çözülmüş; dayanıklı, konforlu, estetik ve enerji üreten çatılar sunuyor.

Braas Ürün Gamı

  • Farklı renk, model, doku ve yüzey teknolojilerinde üretilen 30 yıl suya ve dona karşı garantili, estetik kiremitler,
  • Nefes alan, yoğuşma ve küflenme riskini azaltan ve enerji verimliliğini artıran su yalıtımı çözümleri,
  • Yüksek performanslı çatı mantolama (ısı yalıtımı) çözümleri,
  • Yanmayan, küf oluşturmayan inovatif çatı kaplama altı levhası,
  • Çatı katlarını keyifli bir yaşam alanına dönüştüren çatı pencereleri,
  • Uzun ömürlü ve estetik malzemelerden üretilen yağmur dereleri ve detayları
  • Çatılarda insan ve iş güvenliğine yönelik çözümler,
  • Çatıları birer enerji üssüne dönüştüren entegre güneş enerji sistemleri ve
  • Çatının en ince ayrıntısını dahi %100 su sızdırmazlıkla çözebilecek teknik detay çözümleri bulunuyor.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.